Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Donja Bistrica - Bistrica kod Nove Varoši (RS)

Magistralni put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Gaga Turs Zlatibor Cacak Uzice 09:22
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 10:17
Ozlem Tours Prijepolje Nova Varos 10:50
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 11:50
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 13:42
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 13:45
Autoprevoz Janjušević Prijepolje Drazevici 14:37
Pupd Janjušević Nova Varos Prijepolje 14:50
Ozlem Tours Sjenica Nova Varos 15:20
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 15:33
Lepenica Trans Kokin Brod Nova Varos 15:35
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 15:52
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 18:50
Autoprevoz Janjušević Nova Varos Prijepolje 19:23
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 20:10
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 22:01
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 00:11
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 02:28
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 02:56
Gaga Turs Zlatibor Uzice Zlatibor 06:52
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 07:30
Gaga Turs Zlatibor Cacak Uzice 09:22
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 10:17
Ozlem Tours Prijepolje Nova Varos 10:50
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 11:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.