Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Jugopetrol - Bor (RS)

Zeleni bulevar 6
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 19:36
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 20:06
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 20:06
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 21:36
Bortravel Krivelj 22:10
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora Slatina kod Bora 22:24
Bortravel Brestovac kod Bora 23:33
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 23:36
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 04:39
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 05:29
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 05:56
Bortravel Krivelj 06:10
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora Slatina kod Bora 06:24
Bortravel Krivelj 06:25
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 06:51
Bortravel Vrnjacka Banja Krusevac 07:09
Bortravel Brestovac kod Bora 07:33
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 07:35
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 07:36
Sima Trans Kladovo Negotin 07:36
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 07:41
Bortravel Seliste (sarbanovac) Brestovac kod Bora 07:49
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 07:49
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 07:51
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 07:51
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.