Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Naselje 4. kilometar - Bor (RS)

Zeleni bulevar bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bortravel Krivelj 22:06
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora Slatina kod Bora 22:26
Bortravel Brestovac kod Bora 23:37
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 23:40
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 03:46
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 04:41
Bortravel Nis Zajecar 05:02
Euro Lin Belgrád Jagodina 05:04
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 05:32
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 05:32
Maxa Tours Zajecar 05:41
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 06:00
Bortravel Krivelj 06:06
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 06:07
Bortravel Luka Donja Bela Reka kod Bora 06:07
Bortravel Bucje kod Bora Ostrelj 06:08
Bortravel Slatina kod Bora 06:17
Bortravel Brestovac kod Bora 06:21
Bortravel Krivelj 06:21
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:25
Arriva Litas Nis Donja Vrezina 06:25
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora Slatina kod Bora 06:26
Bortravel Seliste (sarbanovac) Brestovac kod Bora 06:37
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:40
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 06:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.