Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Naselje 4. kilometar - Bor (RS)

Zeleni bulevar bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 13:37
Bortravel Seliste (sarbanovac) Brestovac kod Bora 13:37
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 13:37
Bortravel Brestovac kod Bora 13:50
AS Turs Negotin Sikole 13:51
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 13:55
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 13:55
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora Slatina kod Bora 14:17
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora Slatina kod Bora 14:17
Bortravel Krivelj 14:18
Bortravel Krivelj 14:18
Bortravel Bucje kod Bora Ostrelj 14:33
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 14:36
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 14:40
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 14:40
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 14:41
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 14:46
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 14:55
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 14:55
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zajecar 15:15
Bortravel Slatina kod Bora 15:17
Bortravel Slatina kod Bora 15:17
Bortravel Brestovac kod Bora 15:20
Bortravel Brestovac kod Bora 15:20
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 15:24
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.