Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Brankovina (RS)

Pilota Milenka Pavlovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Gornja Grabovica Popucke 06:10
Lasta Valjevo Popucke 06:10
Lasta Gornja Grabovica Popucke 06:10
Lasta Valjevo Popucke 06:10
Eurotrans Tours Valjevo Gornja Grabovica 06:14
Eurotrans Tours Koceljeva Gornja Grabovica 06:55
Lasta Slatina kod Uba Gornja Grabovica 06:59
Lasta Újvidék Sabac 07:15
Lasta Valjevo Gornja Grabovica 07:51
Sirmiumbus Újvidék Sabac 10:20
Lasta Slatina kod Uba Gornja Grabovica 13:44
Eurotrans Tours Valjevo Jelenca 14:06
Lasta Valjevo Gornja Grabovica 14:11
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 15:16
Lasta Goric kod Valjeva Popucke 16:05
Lasta Valjevo Popucke 16:05
Lasta Goric kod Valjeva Popucke 16:05
Lasta Valjevo Popucke 16:05
Lasta Valjevo Sabac 16:40
Sirmiumbus Valjevo Sabac 20:38
Lasta Valjevo Gornja Grabovica 20:40
Lasta Valjevo Gornja Grabovica 20:40
Lasta Gornja Grabovica Popucke 06:10
Lasta Valjevo Popucke 06:10
Lasta Gornja Grabovica Popucke 06:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.