Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Kafana - Brdani kod Gornjeg Milanovca (RS)

Ibarska magistrala bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 06:40
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:42
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Semedraz 07:02
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 07:13
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 08:24
Lasta Cacak Gornji Milanovac 08:29
Lasta Topola Gornji Milanovac 10:25
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 11:12
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 11:37
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 11:43
Feniks G&Z Újvidék Belgrád 12:09
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Semedraz 12:17
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 12:42
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 13:13
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Semedraz 14:02
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 14:12
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 14:42
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 14:43
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:10
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 15:13
Lasta Belgrád Kraljevo 15:31
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:42
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 15:44
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 16:12
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 16:13
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.