Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Kafana - Brdani kod Gornjeg Milanovca (RS)

Brđani 17
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 06:14
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 06:18
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 06:40
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:42
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 07:13
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 08:24
Lasta Cacak Gornji Milanovac 08:29
Bečejprevoz Újvidék Belgrád 09:40
Lasta Topola Gornji Milanovac 10:25
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 11:37
Bečejprevoz Vrnjacka Banja Belgrád 11:47
Feniks G&Z Újvidék Belgrád 12:09
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 12:42
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 13:13
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 13:18
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:10
Lasta Belgrád Kraljevo 15:31
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:42
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 16:13
Trans Jug Cacak Gornji Milanovac 17:00
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 17:51
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 19:12
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 19:43
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 22:37
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 06:14
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.