Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Bukovica kod Ivanjice (RS)

Bukovica 366
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Šima Tours Ivanjica Dubrava kod Ivanjice 22:56
Šima Tours Prilike Dubrava kod Ivanjice 05:09
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 05:10
Šima Tours Ivanjica Dubrava kod Ivanjice 05:36
Šima Tours Mocioci Prilike 05:39
Šima Tours Prilike Dubrava kod Ivanjice 06:09
Šima Tours Ivanjica Dubrava kod Ivanjice 06:36
Grujić MN-Travel Arilje Prilike 06:44
Grujić MN-Travel Ivanjica Prilike 07:00
Autoprevoz Čačak Cacak Pozega 07:05
Šima Tours Ivanjica Prilike 07:39
Grujić MN-Travel Ivanjica Prilike 07:50
Šima Tours Prilike Dubrava kod Ivanjice 09:09
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 10:05
Šima Tours Ivanjica Dubrava kod Ivanjice 10:06
Grujić MN-Travel Arilje Prilike 12:06
Šima Tours Prilike Dubrava kod Ivanjice 12:59
Grujić MN-Travel Ivanjica Prilike 13:10
Šima Tours Ivanjica Dubrava kod Ivanjice 13:26
Šima Tours Mocioci Prilike 13:49
Šima Tours Prilike Dubrava kod Ivanjice 14:19
Grujić MN-Travel Ivanjica Prilike 14:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 14:35
Šima Tours Ivanjica Prilike 14:43
Šima Tours Ivanjica Dubrava kod Ivanjice 14:46
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.