Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica - Beli brod - Celije kod Lajkovca (RS)

Ibarska magistrala bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Belgrád Valjevo 17:35
Lasta Valjevo Lazarevac 17:48
Lastra Lazarevac Popucke 18:33
Lastra Valjevo Popucke 18:41
Golub Tvix Lazarevac Lajkovac 18:49
Lastra Lazarevac Lajkovac 19:09
Golub Tvix Ratkovac kod Lajkovca Lajkovac 19:24
Golub Tvix Lazarevac Lajkovac 19:26
Lastra Jabucje kod Lajkovca Lajkovac 19:41
Lastra Ljig Liplje 20:21
Lastra Lazarevac Popucke 20:58
Lastra Lazarevac Liplje 05:39
Lastra Valjevo Popucke 06:11
Lastra Lazarevac Lajkovac 06:29
Golub Tvix Lazarevac Lajkovac 06:45
Lastra Lazarevac Popucke 06:53
Lastra Mali Borak Lajkovac 07:05
Lasta Valjevo Popucke 07:10
Golub Tvix Ratkovac kod Lajkovca Lajkovac 07:23
Lastra Lazarevac Lajkovac 07:33
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 07:50
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 08:00
Lastra Jabucje kod Lajkovca Lajkovac 08:01
Lastra Valjevo Popucke 08:01
Lastra Lazarevac Lajkovac 08:18
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.