Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Crvencevo (RS)

Crvenčevo bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pirotours Pirot Stanicenje 15:08
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 15:46
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 16:17
Presto Belgrád Bela Palanka 16:46
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 17:17
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 17:44
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 18:16
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 20:14
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 20:46
Presto Dimitrovgrad Pirot 21:34
Presto Belgrád Pirot 03:51
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 07:44
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 08:47
Presto Belgrád Bela Palanka 08:51
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 10:32
Jeremić Prevoz Nis Niska Banja 11:18
Jeremić Prevoz Pirot Niska Banja 11:52
Niš ekspres Nis Pirot 12:49
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 13:46
Pirotours Osmakova Stanicenje 14:25
Pirotours Pirot Stanicenje 15:08
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 15:46
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 16:16
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 16:17
Presto Belgrád Bela Palanka 16:46
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.