Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Faraon - Zrenjaninski put - Csenta (RS)

Zrenjaninski put 123
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Nagybecskerek 18:11
Lasta Nagybecskerek Óécska 18:46
El Tra Belgrád Padinska Skela 21:25
Lasta Belgrád Óécska 05:56
Lasta Szabadka Nagybecskerek 07:16
Pupd Janjušević Nagybecskerek Borcsa 09:52
Lasta Nagykikinda Padinska Skela 10:16
El Tra Nagykikinda Padinska Skela 11:25
Pupd Janjušević Belgrád Borcsa 11:38
Lasta Belgrád Padinska Skela 14:36
El Tra Belgrád Padinska Skela 16:15
Lasta Belgrád Nagybecskerek 18:11
Lasta Nagybecskerek Óécska 18:46
El Tra Belgrád Padinska Skela 21:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.