Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cservenka (RS)

Njegoševa bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Zombor Verbász 07:38
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 08:23
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja Belgrád 08:40
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 09:06
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 10:13
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 11:18
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 11:30
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 11:55
Dunavprevoz Zombor Verbász 12:15
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 12:26
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 12:36
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 13:33
Best Komerc Bus Zombor Belgrád 13:35
Severtrans Sombor Regőce Zimony (Belgrád) 13:46
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 13:46
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 14:21
Šljivić Szivác Kúla 14:42
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 14:47
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 15:54
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 16:33
Severtrans Sombor Zombor Verbász 16:49
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 17:54
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 18:33
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 19:54
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 20:36
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.