Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Posta - Cumic (RS)

Čumić bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 06:32
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 07:05
Lasta Kragujevac Topola 08:26
Lasta Kragujevac Lazarevac 10:20
Lasta Arandelovac Topola 12:19
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 13:02
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 14:42
Lasta Valjevo Lazarevac 15:44
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 16:40
Auto Kodeks Kragujevac Mladenovac 17:35
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 20:12
Pupd Janjušević Kragujevac Cerovac kod Kragujevca 23:38
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 06:32
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 07:05
Lasta Kragujevac Topola 08:26
Lasta Kragujevac Lazarevac 10:20
Lasta Arandelovac Topola 12:19
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 13:02
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 14:42
Lasta Valjevo Lazarevac 15:44
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 16:40
Auto Kodeks Kragujevac Mladenovac 17:35
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 20:12
Pupd Janjušević Kragujevac Cerovac kod Kragujevca 23:38
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.