Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Divci kod Valjeva (RS)

Divci 41
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Belgrád Popucke 05:13
Lasta Valjevo Popucke 05:30
Lasta Valjevo Popucke 05:30
Lasta Klanica Valjevo 06:35
Lasta Klanica Valjevo 06:35
Lastra Valjevo Popucke 06:37
Lasta Valjevo Umka 06:43
Lasta Jovanja Valjevo 06:55
Lasta Balinovic Valjevo 06:55
Lasta Belgrád Popucke 07:16
Lasta Belgrád Umka 07:59
Lastra Lazarevac Popucke 08:07
Europa Bus Belgrád Popucke 08:13
Lasta Kragujevac Lazarevac 08:21
Lastra Valjevo Popucke 08:27
Europa Bus Valjevo Popucke 08:32
Lasta Ljubovija Umka 08:47
Europa Bus Belgrád Popucke 10:13
Lasta Belgrád Umka 10:14
Europa Bus Divcibare Umka 10:37
Europa Bus Belgrád Popucke 11:28
Europa Bus Valjevo Popucke 11:32
Lasta Valjevo Umka 12:13
Lasta Belgrád Popucke 12:16
Lastra Valjevo Popucke 12:37
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.