Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Donje Zunice (RS)

Donje Zuniče bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 03:51
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 05:38
Moto Boem Trans Minicevo Gornje Zunice 06:15
Bortravel Nis Zajecar 06:25
Maxa Tours Pirot Knjazevac 07:03
Maxa Tours Bor Zajecar 08:06
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 08:10
Moto Boem Trans Knjazevac Gornje Zunice 08:27
Niš ekspres Bor Donja Vrezina 09:09
Moto Boem Trans Knjazevac Gornje Zunice 10:20
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 10:42
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 10:48
Moto Boem Trans Minicevo Gornje Zunice 12:40
Euro Lin Knjazevac Minicevo 12:54
Moto Boem Trans Minicevo Gornje Zunice 13:34
Euro Lin Belgrád Paracin 13:41
Maxa Tours Pirot Knjazevac 13:58
Maxa Tours Pirot Zajecar 13:59
Moto Boem Trans Knjazevac Gornje Zunice 14:26
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 15:55
Maxa Tours Bor Zajecar 15:55
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 15:56
Maxa Tours Pirot Knjazevac 17:38
Maxa Tours Bor Zajecar 18:07
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 18:48
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.