Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica - magistrala - Dudovica (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Kraljevo 16:36
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 16:45
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 17:10
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 17:30
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 18:05
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 18:05
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 19:40
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 21:10
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 21:15
Trans Jug Cacak Gornji Milanovac 21:50
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 21:50
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 22:30
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 06:10
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 07:05
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 07:10
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 07:19
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 07:45
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 07:50
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 09:20
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 10:00
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 10:15
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 11:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 12:10
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 12:12
Feniks G&Z Újvidék Belgrád 13:19
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.