Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centar - Zeleznicka - Fényberek (RS)

Železnička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Sirmiumbus Sabac Herkóca 11:33
Raketa AB Belgrád Sabac 11:35
Sirmiumbus Újvidék Sabac 11:43
Duga Sabac Herkóca 11:48
Centrotrans Belgrád Sabac 11:54
Mačva Expres Sabac Jarak 12:00
Mis Miki Turs Sabac 12:17
Raketa AB Loznica Sabac 12:32
Duga Belgrád Sabac 12:45
Banbus Krupanj Sabac 12:50
Lastra Újvidék Sabac 12:51
Master Bus Árpatarló Jarak 12:52
Šidexpres Sabac Kamanc 12:59
Master Bus Árpatarló Jarak 13:07
Duga Loznica Sabac 13:20
Sirmiumbus Ürög Herkóca 13:23
Mačva Expres Újvidék Jarak 13:27
Lastra Ljubovija Sabac 13:41
KOOP Tuzla Belgrád Sabac 14:18
Lastra Belgrád Sabac 14:19
Mis Miki Turs Sabac 14:22
Master Bus Grabovci Jarak 14:26
Sirmiumbus Sabac Herkóca 14:33
Raketa AB Loznica Sabac 14:37
Raketa AB Bajina Basta Sabac 15:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.