Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Gládnos (Maradik) (RS)

Novosadski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 15:46
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 15:58
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 16:21
Lasta Újkarlóca Béska 16:47
Lasta Ingyia Béska 16:47
Lasta Maradék Béska 16:49
Lasta Ingyia Béska 16:49
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 16:50
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 16:56
Dunavprevoz Bács Zimony (Belgrád) 16:57
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 17:17
Lasta Maradék Béska 18:23
Lasta Ingyia Béska 18:23
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 18:27
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 18:46
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 19:36
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 19:37
Lasta Béska Csortanovci 19:57
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 20:22
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 21:37
Lasta Újkarlóca Béska 05:16
Lasta Ingyia Béska 05:16
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 05:35
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 05:56
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 06:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.