Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Gládnos (Maradik) (RS)

R100 bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 20:22
Lasta Belgrád Újvidék 21:37
Lasta Szabadka Újvidék 05:35
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 05:56
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 06:20
Arriva Litas Belgrád Zimony (Beograd) 06:23
Arriva Litas Újvidék Zimony (Beograd) 06:53
Lasta Szabadka Újvidék 07:55
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 07:56
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Beograd) 08:46
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 08:59
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 09:17
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Beograd) 09:21
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 10:01
Arriva Litas Belgrád Zimony (Beograd) 10:14
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 10:28
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 11:02
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Beograd) 11:06
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 11:16
Arriva Litas Újvidék Zimony (Beograd) 11:22
Lasta Belgrád Újvidék 12:12
Dunavprevoz Bácspalánka Újvidék 12:27
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 12:53
Dunavprevoz Belgrád Újvidék 13:38
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 14:06
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.