Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Gládnos (Maradik) (RS)

Novosadski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 20:22
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 21:37
Lasta Újkarlóca Béska 05:16
Lasta Ingyia Béska 05:16
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 05:35
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 05:56
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 06:20
Lasta Béska Csortanovci 06:22
Arriva Litas Belgrád Zimony (Belgrád) 06:23
Arriva Litas Újvidék Zimony (Belgrád) 06:53
Lasta Szabadka Belgrád 07:55
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 07:56
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 08:46
Lasta Maradék Béska 08:48
Lasta Ingyia Béska 08:48
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 08:59
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 09:17
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 09:21
Lasta Maradék Béska 09:44
Lasta Ingyia Béska 09:44
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 10:01
Arriva Litas Belgrád Zimony (Belgrád) 10:14
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 10:28
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 11:02
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 11:06
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.