Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Catin put - Goric kod Valjeva (RS)

Naselje Gorić bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Valjevo Popucke 21:38
Lasta Popucke 05:41
Lasta Popucke 05:41
Europa Bus Belgrád Umka 05:42
Lasta Valjevo 06:04
Lasta Valjevo 06:04
Europa Bus Popucke Valjevo 06:27
Lasta Popucke Valjevo 06:27
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 06:33
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 06:33
Lasta Popucke 06:46
Lasta Popucke 06:46
Lastra Valjevo Popucke 06:48
Lasta Popucke Valjevo 07:01
Lasta Popucke Valjevo 07:01
Lasta Valjevo 07:04
Lasta Valjevo 07:04
Lasta Babina Luka Popucke 07:09
Lasta Babina Luka Popucke 07:09
Lasta Sedlari Valjevo 07:19
Lasta Sedlari Valjevo 07:19
Europa Bus Popucke Valjevo 07:27
Lasta Popucke Valjevo 07:27
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 07:33
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 07:33
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.