Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

I - Goric kod Valjeva (RS)

Vladike Nikolaja 241
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Valjevo Popucke 05:48
Lasta Valjevo Popucke 05:48
Europa Bus Radevo Selo Valjevo 05:51
Lasta Radevo Selo Valjevo 05:51
Lasta Valjevo 06:08
Lasta Valjevo 06:08
Lasta Klanica Valjevo 06:20
Lasta Klanica Valjevo 06:20
Europa Bus Popucke Valjevo 06:25
Lasta Popucke Valjevo 06:25
Lasta Valjevo Popucke 06:33
Lasta Valjevo Popucke 06:33
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 06:35
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 06:35
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Valjevo 06:37
Lasta Jasenica kod Valjeva Valjevo 06:37
Lasta Popucke 06:42
Lasta Popucke 06:42
Europa Bus Popucke Valjevo 06:48
Lasta Popucke Valjevo 06:48
Europa Bus Radevo Selo Valjevo 06:51
Lasta Radevo Selo Valjevo 06:51
Lasta Popucke Valjevo 06:57
Lasta Popucke Valjevo 06:57
Europa Bus Valjevo 07:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.