Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

II - Goric kod Valjeva (RS)

Beogradski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Popucke 14:49
Lasta Popucke 14:49
Europa Bus Valjevo Popucke 14:54
Lasta Donja Bukovica Valjevo 15:06
Lasta Donja Bukovica Valjevo 15:06
Europa Bus Popucke Valjevo 15:26
Lasta Popucke Valjevo 15:26
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 15:34
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 15:34
Lasta Babina Luka Popucke 15:38
Lasta Babina Luka Popucke 15:38
Europa Bus Belgrád Popucke 15:51
Europa Bus Popucke Valjevo 16:26
Lasta Popucke Valjevo 16:26
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 16:34
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 16:34
Europa Bus Valjevo Popucke 16:39
Lasta Popucke 16:49
Lasta Popucke 16:49
Lasta Valjevo Popucke 16:52
Lasta Valjevo Popucke 16:52
Lasta Popucke Valjevo 17:04
Lasta Popucke Valjevo 17:04
Lasta Valjevo 17:06
Lasta Valjevo 17:06
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.