Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Gornje Zunice (RS)

Gornje Zuniče bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Maxa Tours Pirot Knjazevac 07:06
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 08:07
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 10:39
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 10:51
Euro Lin Knjazevac Minicevo 12:57
Euro Lin Belgrád Paracin 13:38
Maxa Tours Pirot Knjazevac 14:00
Maxa Tours Pirot Zajecar 14:01
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 15:52
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 16:05
Maxa Tours Pirot Knjazevac 17:40
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 18:51
Bortravel Bor Zajecar 19:33
Maxa Tours Pirot Zajecar 19:36
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 20:05
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 20:05
Bortravel Nis Zajecar 06:27
Maxa Tours Pirot Knjazevac 07:06
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 08:07
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 10:39
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 10:51
Euro Lin Knjazevac Minicevo 12:57
Euro Lin Belgrád Paracin 13:38
Maxa Tours Pirot Knjazevac 14:00
Maxa Tours Pirot Zajecar 14:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.