Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica - glavni ulaz - Grabovac kod Svilajnca (RS)

Dimitrija Katića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
MobiLitas Roanda Sedlare kod Svilajnca 05:29
MobiLitas Roanda Sedlare kod Svilajnca 05:31
MobiLitas Vrlane Dublje kod Svilajnca 06:54
MobiLitas Vrlane Dublje kod Svilajnca 07:03
MobiLitas Svilajnac Dublje kod Svilajnca 07:08
MobiLitas Svilajnac Dublje kod Svilajnca 07:08
MobiLitas Svilajnac Sedlare kod Svilajnca 07:39
MobiLitas Svilajnac Sedlare kod Svilajnca 07:39
Trans Jug Belgrád Svilajnac 07:49
Globus Kragujevac Svilajnac 08:08
Globus Belgrád Velika Plana 08:35
Globus Belgrád Velika Plana 12:15
Trans Jug Despotovac Velika Plana 13:20
MobiLitas Roanda Sedlare kod Svilajnca 13:41
MobiLitas Roanda Sedlare kod Svilajnca 13:41
MobiLitas Vrlane Dublje kod Svilajnca 14:29
Trans Jug Belgrád Svilajnac 14:34
MobiLitas Vrlane Dublje kod Svilajnca 14:37
MobiLitas Svilajnac Dublje kod Svilajnca 14:43
MobiLitas Svilajnac Sedlare kod Svilajnca 14:44
MobiLitas Svilajnac Sedlare kod Svilajnca 14:46
MobiLitas Svilajnac Dublje kod Svilajnca 14:49
Globus Resavica Velika Plana 14:55
Globus Resavica Svilajnac 15:28
MobiLitas Svilajnac Sedlare kod Svilajnca 16:39
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.