Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Grliska reka - Grliste (RS)

Grlište bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Grljan 08:12
Maxa Tours Bor Zajecar 08:30
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 08:41
Moto Boem Trans Knjazevac Paracin 09:29
Nikolić Prevoz Zajecar Grljan 09:50
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 10:24
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 11:06
Euro Lin Knjazevac Minicevo 12:24
Nikolić Prevoz Zajecar Grljan 13:09
Maxa Tours Pirot Knjazevac 13:35
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Grljan 13:35
Maxa Tours Pirot Zajecar 13:36
Euro Lin Belgrád Paracin 14:11
Nikolić Prevoz Zajecar Grljan 15:22
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Grljan 15:36
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Grljan 16:04
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 16:27
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 16:33
Nikolić Prevoz Zajecar Grljan 16:59
Maxa Tours Pirot Knjazevac 17:15
Nikolić Prevoz Zajecar Grljan 17:19
Nikolić Prevoz Zajecar Grljan 17:22
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 18:24
Maxa Tours Pirot Zajecar 19:11
Bortravel Bor Zajecar 20:09
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.