Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Grljan (RS)

Grljanski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Nikolić Prevoz Zajecar 07:28
Nikolić Prevoz Zajecar Vratarnica 07:37
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Vratarnica 08:05
Maxa Tours Bor Zajecar 08:34
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 08:48
Moto Boem Trans Knjazevac Paracin 09:24
Nikolić Prevoz Zajecar Vratarnica 09:57
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 10:18
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 11:12
Euro Lin Knjazevac Minicevo 12:18
Nikolić Prevoz Grliste 12:39
Nikolić Prevoz Zajecar 13:18
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Vratarnica 13:28
Maxa Tours Pirot Knjazevac 13:30
Maxa Tours Pirot Zajecar 13:31
Nikolić Prevoz Avramica (grljan) 13:44
Euro Lin Belgrád Paracin 14:17
Nikolić Prevoz Zajecar 14:18
Nikolić Prevoz Zajecar Vratarnica 15:29
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Vratarnica 15:29
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Vratarnica 15:57
Nikolić Prevoz Grliste 16:29
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 16:32
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 16:39
Nikolić Prevoz Zajecar 17:08
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.