Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Mesna zajednica - Hadikliget (RS)

Ive Lole Ribara bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dunavprevoz Mladenovo Futak 18:09
Dunavprevoz Újvidék Futak 18:11
Lasta Újvidék Futak 18:20
Čazmatrans Vukovar Eszék Futak 19:40
Dunavprevoz Bács Futak 19:48
Dunavprevoz Újvidék Futak 19:56
Dunavprevoz Pivnice Futak 21:19
Dunavprevoz Újvidék Futak 21:26
Dunavprevoz Bácspalánka Futak 22:02
Dunavprevoz Bácspalánka Zimony (Beograd) 22:43
Dunavprevoz Újvidék Futak 05:31
Dunavprevoz Újvidék Futak 06:11
Dunavprevoz Mladenovo Futak 06:19
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 06:24
Dunavprevoz Bácspalánka Futak 06:37
Dunavprevoz Újvidék Futak 06:51
Dunavprevoz Újvidék Futak 07:21
Dunavprevoz Bácspalánka Futak 07:27
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 07:36
Dunavprevoz Újvidék Futak 08:08
Dunavprevoz Pivnice Futak 08:19
Dunavprevoz Újvidék Futak 09:13
Dunavprevoz Újvidék Futak 10:01
Dunavprevoz Mladenovo Futak 10:02
Dunavprevoz Mladenovo Futak 10:57
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.