Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centar - Katolicka crkva - Herkóca (RS)

Karađorđeva bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Sirmiumbus Sabac Fényberek 18:10
Mačva Expres Salas Crnobarski Sabac 18:10
Mačva Expres Újvidék Árpatarló 18:42
Raketa AB Loznica Sabac 19:00
Lastra Belgrád Sabac 19:15
Sirmiumbus Ürög Fényberek 19:25
Mačva Expres Sabac Fényberek 19:45
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 19:56
Raketa AB Jarak Sabac 20:10
Raketa AB Loznica Sabac 20:41
Raketa AB Loznica Sabac 20:45
Master Bus Árpatarló Fényberek 21:09
Master Bus Árpatarló Fényberek 21:15
Duga Belgrád Sabac 21:36
Master Bus Grabovci Fényberek 22:33
Master Bus Grabovci Fényberek 22:41
Duga Belgrád Fényberek 04:20
Master Bus Árpatarló Fényberek 05:09
Raketa AB Újvidék Jarak 05:19
Raketa AB Belgrád Fényberek 05:21
Duga Loznica Sabac 06:09
Sirmiumbus Ürög Fényberek 06:30
Master Bus Grabovci Fényberek 06:38
Duga Belgrád Sabac 06:40
Master Bus Grabovci Fényberek 06:46
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.