Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centar - Katolicka crkva - Herkóca (RS)

Karađorđeva 4
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Lazarevac Sabac 13:36
Sirmiumbus Sabac Fényberek 14:25
Lastra Belgrád Sabac 14:25
KOOP Tuzla Belgrád Sabac 14:26
Sirmiumbus Újvidék Sabac 14:29
Raketa AB Bajina Basta Sabac 14:54
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 14:56
Lasta Valjevo Kamanc 15:08
Sirmiumbus Ürög Fényberek 15:30
KOOP Tuzla Tuzla Sabac 15:34
Boksit Zvornik Kamanc 15:40
Mega Bus 014 Valjevo Kamanc 15:48
Raketa AB Belgrád Sabac 15:50
Raketa AB Belgrád Sabac 15:55
Raketa AB Loznica Sabac 15:56
Sirmiumbus Sabac Fényberek 16:10
Drinatrans Sekovici Sabac 16:50
Mačva Expres Újvidék Fényberek 16:52
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 16:56
Banbus Belgrád Sabac 17:04
Lasta Sarajevo Mali Zvornik 17:10
Lastra Ljubovija Sabac 17:16
Lastra Ljubovija Sabac 17:35
BS Tours Belgrád Sabac 17:40
Raketa AB Belgrád Sabac 17:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.