Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

4 - Raskrsnica - Jarak (RS)

Moše Pijade 70
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Újvidék Sabac 13:04
Duga Loznica Sabac 13:05
Master Bus Árpatarló Fényberek 13:09
Master Bus Árpatarló Fényberek 13:24
Lastra Ljubovija Sabac 13:30
Master Bus Grabovci Fényberek 14:13
Lastra Belgrád Sabac 14:30
Mega Bus 014 Valjevo Sabac 15:42
Duga Loznica Sabac 15:47
Master Bus Árpatarló Fényberek 15:59
Duga Ljubovija Sabac 16:15
Lastra Ljubovija Sabac 17:11
Lastra Ljubovija Sabac 17:30
Master Bus Grabovci Fényberek 19:15
Lastra Belgrád Sabac 19:20
Raketa AB Loznica Sabac 20:36
Master Bus Árpatarló Fényberek 21:19
Master Bus Grabovci Fényberek 22:29
Duga Loznica Sabac 05:58
Master Bus Grabovci Fényberek 06:34
Master Bus Árpatarló Fényberek 06:59
Raketa AB Sabac Fényberek 07:55
Lastra Belgrád Sabac 09:20
Lastra Ljubovija Sabac 09:30
Duga Loznica Sabac 09:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.