Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

4 - Raskrsnica - Jarak (RS)

Moše Pijade 70
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Mega Bus 014 Valjevo Sabac 15:42
Duga Loznica Sabac 15:47
Duga Ljubovija Sabac 16:15
Lastra Ljubovija Sabac 17:11
Lastra Ljubovija Sabac 17:30
Lastra Belgrád Sabac 19:20
Raketa AB Loznica Sabac 20:36
Master Bus Árpatarló Fényberek 21:19
Master Bus Grabovci Fényberek 22:29
Duga Loznica Sabac 05:58
Duga Majur kod Sapca Fényberek 06:55
Lastra Belgrád Sabac 09:20
Lastra Ljubovija Sabac 09:30
Lastra Újvidék Sabac 13:04
Lastra Ljubovija Sabac 13:30
Lastra Belgrád Sabac 14:30
Mega Bus 014 Valjevo Sabac 15:42
Duga Loznica Sabac 15:47
Lastra Ljubovija Sabac 17:11
Lastra Ljubovija Sabac 17:30
Lastra Belgrád Sabac 19:20
Raketa AB Loznica Sabac 20:36
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.