Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Fiserov salas - Jarak (RS)

Grobljanska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Loznica Sabac 18:49
Raketa AB Loznica Sabac 20:34
Master Bus Árpatarló Fényberek 21:17
Master Bus Árpatarló Fényberek 21:23
Duga Belgrád Sabac 21:55
Master Bus Grabovci Fényberek 22:33
Duga Belgrád Fényberek 04:28
Raketa AB Belgrád Fényberek 05:35
Duga Loznica Sabac 05:51
Duga Majur kod Sapca Fényberek 06:51
Raketa AB Ljubovija Sabac 08:00
Raketa AB Belgrád Sabac 08:31
Lastra Belgrád Sabac 09:26
Raketa AB Loznica Sabac 10:49
Raketa AB Loznica Sabac 12:13
Duga Belgrád Sabac 13:05
Lastra Ljubovija Sabac 13:24
Duga Loznica Sabac 15:40
Raketa AB Belgrád Sabac 16:01
Raketa AB Belgrád Sabac 18:01
Raketa AB Újvidék Sabac 18:03
Raketa AB Loznica Sabac 18:49
Raketa AB Loznica Sabac 20:34
Duga Belgrád Sabac 21:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.