Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Jarcujak (RS)

Jovana Bojovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Kraljevo Samaila 14:37
Pub Internacional Cacak Samaila 14:57
Autoprevoz Čačak Dedevci Drakcici 15:11
Autoprevoz Čačak Lazac Samaila 15:21
Autoprevoz Čačak Rocevici Musina Reka 15:32
Pub Internacional Kraljevo Samaila 16:03
Pub Internacional Cacak Samaila 16:09
Autoprevoz Čačak Kraljevo Drakcici 16:10
Autoprevoz Čačak Kraljevo Samaila 16:19
Autoprevoz Čačak Kraljevo Musina Reka 16:36
Pub Internacional Kraljevo Samaila 17:03
Pub Internacional Cacak Samaila 17:37
Pub Internacional Kraljevo Samaila 18:02
Pub Internacional Cacak Samaila 19:07
Autoprevoz Čačak Lazac Samaila 19:56
Pub Internacional Kraljevo Samaila 20:03
Autoprevoz Čačak Rocevici Musina Reka 20:32
Autoprevoz Čačak Kraljevo Samaila 20:54
Pub Internacional Kraljevo Samaila 21:33
Autoprevoz Čačak Kraljevo Musina Reka 21:36
Autoprevoz Čačak Lazac Samaila 05:26
Autoprevoz Čačak Dedevci Drakcici 05:36
Autoprevoz Čačak Kraljevo Samaila 06:24
Autoprevoz Čačak Kraljevo Drakcici 06:34
Pub Internacional Cacak Samaila 06:37
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.