Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Most - Jelen Do (RS)

Jelen do bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Euro Lin Jagodina Kragujevac 14:50
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 15:25
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 15:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 16:55
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 18:40
Autoprevoz Čačak Cacak Lucani 05:42
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 06:20
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 08:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 09:50
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 11:15
Feniks G&Z Újvidék Belgrád 11:24
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 13:25
Euro Lin Jagodina Kragujevac 14:50
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 15:25
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 15:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 16:55
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 18:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.