Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

II - Skretanje za centar sela - Kaliste (RS)

Milunke Savić bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
MobiLitas Pozarevac Salakovac 04:49
MobiLitas Pozarevac Salakovac 05:49
MobiLitas Bozevac Salakovac 06:16
MobiLitas Belgrád Pozarevac 06:37
Darkom Belgrád Pozarevac 06:47
MobiLitas Pozarevac Salakovac 06:59
MobiLitas Petrovac na Mlavi Salakovac 07:00
MobiLitas Pozarevac Salakovac 07:09
MobiLitas Pozarevac Salakovac 07:26
MobiLitas Pozarevac Salakovac 07:35
MobiLitas Zagubica Petrovac na Mlavi 08:02
MobiLitas Pozarevac Petrovac na Mlavi 08:15
MobiLitas Petrovac na Mlavi Pozarevac 09:38
MobiLitas Pozarevac Petrovac na Mlavi 09:53
Darkom Petrovac na Mlavi Salakovac 10:20
MobiLitas Bozevac Salakovac 10:42
MobiLitas Zagubica Petrovac na Mlavi 11:00
MobiLitas Belgrád Pozarevac 11:22
MobiLitas Aljudovo Salakovac 13:04
MobiLitas Pozarevac Salakovac 13:25
MobiLitas Zagubica Pozarevac 13:25
MobiLitas Pozarevac Salakovac 13:45
MobiLitas Petrovac na Mlavi Salakovac 14:25
MobiLitas Pozarevac Salakovac 14:51
MobiLitas Pozarevac Salakovac 15:06
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.