Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Put za Kaludericu - Kaluderica (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Ćurdić Ritopek Lestane 00:36
GSP Beograd Belgrád Lestane 00:40
Lui Travel Begaljica Lestane 01:34
Ćurdić Ritopek Lestane 01:36
Ćurdić Belgrád Lestane 01:50
Ćurdić Belgrád 02:53
Saga Trans Belgrád 03:51
GSP Beograd Belgrád Bolec 04:14
GSP Beograd Vinca kod Grocke Lestane 04:15
GSP Beograd Vrcin Lestane 04:15
GSP Beograd Ritopek Lestane 04:15
GSP Beograd Bolec Lestane 04:15
GSP Beograd Vinca kod Grocke Lestane 04:15
Saga Trans Belgrád 04:16
Lui Travel Belgrád Lestane 04:19
GSP Beograd Belgrád 04:24
GSP Beograd Belgrád 04:24
GSP Beograd Begaljica Lestane 04:25
GSP Beograd Belgrád 04:30
GSP Beograd Ritopek Lestane 04:33
GSP Beograd Begaljica Lestane 04:40
Saga Trans Belgrád 04:41
GSP Beograd Vinca kod Grocke Lestane 04:45
GSP Beograd Vrcin Lestane 04:45
GSP Beograd Bolec Lestane 04:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.