Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zel. stanica - Karlóca (RS)

R100
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 21:46
JGSP Novi Sad Csortanovci Pétervárad 22:26
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 23:31
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 04:09
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 04:51
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 05:26
JGSP Novi Sad Csortanovci Pétervárad 05:31
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 05:44
Lasta Szabadka Újvidék 05:46
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 06:08
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 06:09
Kavim Jedinstvo Újvidék Belgrád 06:10
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 06:31
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 06:44
Dunavprevoz Belgrád Újvidék 07:06
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 07:21
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 08:04
Lasta Szabadka Belgrád 08:06
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 08:39
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 08:49
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 08:56
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 09:26
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 09:30
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 09:49
JGSP Novi Sad Újvidék Pétervárad 09:59
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.