Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

II Centar - Kerény (RS)

Moše Pijade 51
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dunavprevoz Belgrád Újvidék 14:15
Severtrans Sombor Bácsgyulafalva Csonoplya 14:49
Severtrans Sombor Szivác 14:52
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 15:08
Severtrans Sombor Zombor Csonoplya 15:26
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 16:11
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 16:13
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 17:00
Severtrans Sombor Zombor Verbász 17:11
Autoprevoz Kikinda Zombor Becse 17:35
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 18:13
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 18:15
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Becse 19:05
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 19:15
Severtrans Sombor Bácsgyulafalva Csonoplya 19:59
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 20:15
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Beograd) 20:15
Severtrans Sombor Zombor Csonoplya 20:31
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 21:22
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 22:17
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 23:02
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 00:43
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 04:13
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 05:13
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 05:59
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.