Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Kisbelgrád (RS)

Maršala Tita 32
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 05:58
Bečejprevoz Topolya Andrásnépe 06:35
Subotica Trans Topolya Nagyfény 06:45
Bečejprevoz Topolya Andrásnépe 07:05
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 07:10
Titelprevoz Szabadka Nagyfény 07:28
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 07:38
Saobraćaj Žabalj Topolya Nagyfény 07:42
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 07:52
Bečejprevoz Szabadka Topolya 07:55
Lasta Szabadka Belgrád 09:53
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Belgrád) 10:41
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 11:26
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 12:08
Subotica Trans Topolya Nagyfény 12:12
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 12:40
Titelprevoz Kúla Nagyfény 12:40
Bečejprevoz Topolya Andrásnépe 12:50
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 12:56
Lasta Kragujevac Belgrád 13:22
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 14:00
Saobraćaj Žabalj Szabadka Zimony (Belgrád) 14:04
Bečejprevoz Becse Topolya 14:15
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 15:22
Saobraćaj Žabalj Szabadka Nagyfény 15:38
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.