Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Kisbelgrád (RS)

MAršala Tita 49
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Belgrád) 10:41
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 11:04
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 11:26
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 12:08
Subotica Trans Topolya Nagyfény 12:12
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 12:40
Titelprevoz Kúla Nagyfény 12:40
Bečejprevoz Topolya Andrásnépe 12:50
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 12:56
Lasta Kragujevac Belgrád 13:22
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 14:00
Saobraćaj Žabalj Szabadka Zimony (Belgrád) 14:04
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 15:22
Saobraćaj Žabalj Szabadka Nagyfény 15:38
Bečejprevoz Topolya Andrásnépe 15:40
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 16:08
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 16:22
Saobraćaj Žabalj Szabadka Zimony (Belgrád) 17:09
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 17:26
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 18:22
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 18:48
Bečejprevoz Topolya Andrásnépe 19:40
Saobraćaj Žabalj Topolya Nagyfény 19:42
Subotica Trans Szabadka Nagyfény 21:27
Subotica Trans Topolya Nagyfény 21:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.