Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Kisbelgrád (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 15:22
Saobraćaj Žabalj Szabadka Nagyfény 15:38
Saobraćaj Žabalj Újvidék Topolya 15:41
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 16:08
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 16:22
Milinović Szabadka Újvidék 16:25
Saobraćaj Žabalj Szabadka Zimony (Beograd) 17:09
Subotica Trans Bácsfeketehegy Szabadka 17:40
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 18:22
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 18:29
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 18:48
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 20:39
Saobraćaj Žabalj Újvidék Topolya 20:45
Subotica Trans Szabadka Nagyfény 21:27
Saobraćaj Žabalj Topolya Zobnatica 07:00
Subotica Trans Szeged Szabadka 07:05
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 07:38
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 07:52
Milinović Banja Luka Újvidék 08:40
Saobraćaj Žabalj Szabadka Nagyfény 09:45
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 09:53
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Beograd) 10:41
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 12:08
Subotica Trans Topolya Nagyfény 12:12
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 13:22
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.