Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Kisbelgrád (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Subotica Trans Szabadka Nagyfény 21:27
Subotica Trans Topolya Nagyfény 21:40
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 05:58
Saobraćaj Žabalj Topolya Zobnatica 06:00
Subotica Trans Topolya Nagyfény 06:45
Saobraćaj Žabalj Topolya Zobnatica 07:00
Subotica Trans Szeged Szabadka 07:05
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 07:10
Titelprevoz Szabadka Nagyfény 07:28
Lasta Szabadka Újvidék 07:38
Saobraćaj Žabalj Topolya Nagyfény 07:42
Lasta Belgrád Újvidék 07:52
Bečejprevoz Szabadka Topolya 07:55
Saobraćaj Žabalj Szabadka Nagyfény 08:30
Milinović Banja Luka Újvidék 08:40
Saobraćaj Žabalj Újvidék Topolya 09:26
Saobraćaj Žabalj Szabadka Nagyfény 09:45
Lasta Szabadka Újvidék 09:53
Saobraćaj Žabalj Belgrád Újvidék 10:41
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 11:04
Saobraćaj Žabalj Újvidék Topolya 11:26
Lasta Szabadka Újvidék 12:08
Subotica Trans Topolya Nagyfény 12:12
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 12:40
Titelprevoz Kúla Nagyfény 12:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.