Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Jugopetrol - Knjazevac (RS)

Knjaza Miloš 162
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Euro Lin Belgrád Paracin 13:33
Maxa Tours Pirot Zajecar 14:06
Maxa Tours Bor Zajecar 15:42
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 15:58
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 16:03
Maxa Tours Pirot Minicevo 17:51
Maxa Tours Bor Zajecar 17:54
Maxa Tours Zajecar Minicevo 18:05
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 18:58
Maxa Tours Pirot Zajecar 19:41
Maxa Tours Zajecar Minicevo 19:53
Maxa Tours Pirot Minicevo 07:24
Maxa Tours Zajecar Minicevo 07:50
Maxa Tours Bor Zajecar 07:52
Niš ekspres Bor Donja Vrezina 09:02
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 10:32
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 10:58
Euro Lin Belgrád Paracin 13:33
Maxa Tours Pirot Zajecar 14:06
Maxa Tours Bor Zajecar 15:42
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 15:58
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 16:03
Maxa Tours Pirot Minicevo 17:51
Maxa Tours Bor Zajecar 17:54
Maxa Tours Zajecar Minicevo 18:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.