Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Kokin Brod (RS)

Magistralni put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 02:25
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 02:59
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 03:40
Niš ekspres Nis Krusevac 06:20
Pupd Janjušević Rutosi Radoinja 06:38
Pupd Janjušević Nova Varos Radoinja 07:27
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 07:29
Gaga Turs Zlatibor Uzice Zlatibor 07:35
Lepenica Trans Prijepolje Pozega 09:25
Gaga Turs Zlatibor Cacak Uzice 09:55
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 10:37
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 10:55
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 11:48
Pupd Janjušević Rutosi Radoinja 12:20
Stup Vršac Versec Belgrád 12:45
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 13:55
Pupd Janjušević Nova Varos Radoinja 14:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 14:22
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 14:25
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 15:17
Pupd Janjušević Nova Varos Uzice 16:00
Lepenica Trans Zlatibor Negbina 16:10
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 16:25
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 16:50
Pupd Janjušević Rutosi Radoinja 17:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.