Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Kokin Brod (RS)

Magistralni put 187
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Stup Vršac Prijepolje Belgrád 17:35
Vihor Travel Brodarevo Nova Varos 17:38
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 18:25
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 18:52
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 19:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 20:48
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 21:33
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 22:50
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 23:43
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 02:25
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 02:59
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 03:40
Niš ekspres Nis Krusevac 06:20
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Cacak 06:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 07:29
Gaga Turs Zlatibor Uzice Zlatibor 07:35
Vihor Travel Zlatibor Prijepolje 08:00
Lepenica Trans Prijepolje Pozega 09:25
Gaga Turs Zlatibor Cacak Uzice 09:55
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 10:37
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 10:55
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 11:48
Stup Vršac Versec Belgrád 12:45
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 13:55
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 14:22
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.