Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Kruzni tok - Konjevici (RS)

Bulevar Tanaska Rajića 365
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 18:09
Autoprevoz Čačak Belgrád Cacak 18:10
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 18:25
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 19:27
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 20:20
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 20:25
Autoprevoz Čačak Cacak Ljig 20:46
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 21:27
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 22:47
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 22:59
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 05:25
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 06:08
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:10
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 06:25
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 06:27
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:27
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 07:25
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 07:28
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 07:38
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 07:55
Lasta Cacak Gornji Milanovac 08:42
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 08:46
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:06
Autoprevoz Čačak Belgrád 09:10
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 09:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.