Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Kruzni tok - Konjevici (RS)

Bulevar Tanaska Rajića 365
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 06:08
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:10
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 06:27
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:27
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 07:25
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 07:28
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 07:38
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 07:55
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:06
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 09:06
Autoprevoz Čačak Belgrád 09:12
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 09:35
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 11:45
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 11:47
Autoprevoz Čačak Kraljevo Preljina 12:07
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 12:08
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 12:27
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 12:40
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 12:45
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 13:04
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 13:28
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 14:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 14:55
Autoprevoz Čačak Belgrád 15:12
Euro Lin Jagodina Kragujevac 15:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.