Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Autoput - posta - Kraljevo (RS)

Jovana Deroka 10
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Garo Reisen Novi Pazar Konarevo 23:45
Autoprevoz Čačak Lazac Jarcujak 04:20
Autoprevoz Čačak Rocevici Jarcujak 04:53
Autoprevoz Čačak Jarcujak 05:23
Autoprevoz Čačak Dedevci Jarcujak 05:30
Pub Internacional Cacak Jarcujak 05:35
Mirković prevoz Bresnica kod Cacka Mrcajevci 06:03
Autoprevoz Čačak Adrani Jarcujak 06:15
Autoprevoz Čačak Jarcujak Kovanluk kod Kraljeva 06:28
Autoprevoz Čačak Lazac Jarcujak 06:30
Pub Internacional Cacak Jarcujak 06:35
Autoprevoz Čačak Rocevici Jarcujak 06:38
Autoprevoz Čačak Jarcujak 07:08
Autoprevoz Čačak Adrani Jarcujak 07:15
Mirković prevoz Konarevo Mrcajevci 07:21
Autoprevoz Čačak Ratina Kovanluk kod Kraljeva 07:32
Autoprevoz Čačak Jarcujak Kovanluk kod Kraljeva 08:28
Pub Internacional Cacak Jarcujak 08:35
Autoprevoz Čačak Jarcujak 09:08
Autoprevoz Čačak Ratina Kovanluk kod Kraljeva 09:32
Pub Internacional Cacak Jarcujak 10:20
Autoprevoz Čačak Jarcujak Kovanluk kod Kraljeva 10:28
Autoprevoz Čačak Lazac Jarcujak 10:45
Autoprevoz Čačak Rocevici Jarcujak 10:53
Autoprevoz Čačak Bukovica kod Kraljeva Jarcujak 11:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.