Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

SUP - Kraljevo (RS)

Vojvode Putnika bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Kraljeva Ribnica 19:33
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 19:47
Autoprevoz Čačak Ratina Kovanluk kod Kraljeva 20:00
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 20:04
Autoprevoz Čačak Vrba kod Kraljeva Ratina 20:32
Autoprevoz Čačak Jarcujak Kovanluk kod Kraljeva 21:00
Autoprevoz Čačak Jarcujak 21:45
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 23:13
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 05:02
Autoprevoz Čačak Jarcujak 05:15
Autoprevoz Čačak Brezna kod Kraljeva Ribnica 05:42
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 05:48
Mirković prevoz Bresnica kod Cacka Mrcajevci 05:51
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 06:02
Autoprevoz Čačak Adrani Jarcujak 06:07
Autoprevoz Čačak Vrba kod Kraljeva Ratina 06:07
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 06:13
Autoprevoz Čačak Jarcujak Kovanluk kod Kraljeva 06:20
Zeko Tours Ribnica Vrnjci 06:29
Autoprevoz Čačak Metikos Ratina 06:35
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 06:40
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 06:47
Autoprevoz Čačak Jarcujak 07:00
Autoprevoz Čačak Adrani Jarcujak 07:07
Zeko Tours Ribnica Vrnjci 07:16
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.