Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Krivi Vir (RS)

Paraćinska 17
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Moto Boem Trans Knjazevac Paracin 08:14
Euro Lin Zajecar Jagodina 11:00
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 15:11
Euro Lin Belgrád Paracin 15:45
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 19:11
Bortravel Bor Krusevac 19:26
Euro Lin Zajecar Belgrád 19:57
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 22:15
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 05:32
Bortravel Boljevac Lukovo kod Boljevca 06:05
Moto Boem Trans Knjazevac Paracin 08:14
Euro Lin Zajecar Jagodina 11:00
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 15:11
Euro Lin Belgrád Paracin 15:45
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 19:11
Bortravel Bor Krusevac 19:26
Euro Lin Zajecar Belgrád 19:57
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 22:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.