Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Nova pijaca - Krusevac (RS)

Vidovsanska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Blace Mudrakovac 16:32
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 16:32
Božur-021 Vrnjacka Banja Belgrád 16:55
Jugoprevoz Kruševac Belasica Mudrakovac 17:17
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Cicevac 17:18
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 17:35
Jugoprevoz Kruševac Brus Aleksandrovac 17:40
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Citluk kod Krusevca 17:49
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 17:52
Jugoprevoz Kruševac Kosevi Citluk kod Krusevca 18:07
Jugoprevoz Kruševac Makresane Malo Golovode 18:10
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Krusevca Mudrakovac 18:18
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode 18:48
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Citluk kod Krusevca 18:49
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 18:49
Jugoprevoz Kruševac Globoder Citluk kod Krusevca 19:07
Jugoprevoz Kruševac Makresane Malo Golovode 19:10
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 19:12
Jugoprevoz Kruševac Blace Mudrakovac 19:17
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 19:18
Jugoprevoz Kruševac Mali Siljegovac Parunovac 19:33
Jugoprevoz Kruševac Pasjak kod Krusevca Parunovac 19:42
Jugoprevoz Kruševac Veliki Siljegovac Parunovac 19:47
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Krusevca Parunovac 19:48
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode 19:48
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.