Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Nova pijaca - Krusevac (RS)

Vidovsanska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Pasjak kod Krusevca Citluk kod Krusevca 19:47
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 20:17
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Krusevca Mudrakovac 20:18
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 20:18
Jugoprevoz Kruševac Mala Reka kod Krusevca Mudrakovac 20:32
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Krusevca Mudrakovac 23:33
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 05:17
Jugoprevoz Kruševac Blazevo Mudrakovac 05:32
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 05:48
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Krusevca Citluk kod Krusevca 06:02
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Krusevca Mudrakovac 06:18
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 06:45
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Bivolje 06:46
Jugoprevoz Kruševac Nis Aleksinac 06:47
Jugoprevoz Kruševac Globoder Citluk kod Krusevca 06:48
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Krusevca Lazarica 06:48
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 07:03
Eurocompass Stalac 07:06
Jugoprevoz Kruševac Makresane Bivolje 07:13
Jugoprevoz Kruševac Mala Reka kod Krusevca Mudrakovac 07:32
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Bivolje 07:46
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 07:50
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 08:32
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 08:33
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 09:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.