Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Nova pijaca - Krusevac (RS)

Vidovsanska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 10:49
Jugoprevoz Kruševac Blazevo Mudrakovac 10:57
Jugoprevoz Kruševac Veliko Krusince Mudrakovac 11:02
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 11:03
Jugoprevoz Kruševac Makresane Malo Golovode 11:10
Jugoprevoz Kruševac Susica kod Krusevca Parunovac 11:12
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Citluk kod Krusevca 11:19
Jugoprevoz Kruševac Kosevi Citluk kod Krusevca 11:37
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Krusevca Mudrakovac 11:43
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode 11:48
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 11:49
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Krusevca Parunovac 11:57
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 12:02
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Krusevca Parunovac 12:03
Jugoprevoz Kruševac Makresane Malo Golovode 12:10
Jugoprevoz Kruševac Lazarica 12:10
Jugoprevoz Kruševac Mali Siljegovac Parunovac 12:18
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 12:18
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Citluk kod Krusevca 12:19
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 12:32
Jugoprevoz Kruševac Kosevi Citluk kod Krusevca 12:37
Jugoprevoz Kruševac Belasica Mudrakovac 12:47
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode 12:48
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 12:49
Eurocompass Stalac 13:06
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.