Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Nova pijaca - Krusevac (RS)

Vidovsanska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Krusevca Citluk kod Krusevca 06:02
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode 06:03
Jugoprevoz Kruševac Makresane Malo Golovode 06:05
Jugoprevoz Kruševac Kosevi Citluk kod Krusevca 06:11
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Citluk kod Krusevca 06:12
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Krusevca Lazarica 06:13
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Krusevca Citluk kod Krusevca 06:17
Jugoprevoz Kruševac Parunovac 06:18
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Krusevca Mudrakovac 06:18
Jugoprevoz Kruševac Globoder Citluk kod Krusevca 06:18
Jugoprevoz Kruševac Mackovac kod Krusevca Citluk kod Krusevca 06:18
Jugoprevoz Kruševac Mali Siljegovac Parunovac 06:18
Jugoprevoz Kruševac Lazarica 06:25
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 06:44
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode 06:45
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 06:45
Jugoprevoz Kruševac Nis Aleksinac 06:47
Jugoprevoz Kruševac Belasica Mudrakovac 06:47
Jugoprevoz Kruševac Parunovac 06:48
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Citluk kod Krusevca 06:49
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 07:03
Jugoprevoz Kruševac Kosevi Citluk kod Krusevca 07:07
Jugoprevoz Kruševac Makresane Malo Golovode 07:10
Jugoprevoz Kruševac Lazarica 07:10
Jugoprevoz Kruševac Globoder Citluk kod Krusevca 07:13
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.