Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Kafana Kocil, zadruga - Kusiljevo (RS)

Požarevački put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
MobiLitas Pozarevac Zabari 06:09
MobiLitas Belgrád Velika Plana 06:53
MobiLitas Svilajnac Zabari 07:16
MobiLitas Svilajnac Zabari 07:24
MobiLitas Zabari Porodin kod Zabara 07:30
MobiLitas Nis Jagodina 08:07
Trans Jug Belgrád Svilajnac 08:09
MobiLitas Svilajnac Zabari 09:46
Frenki Komerc Svilajnac Zabari 09:51
MobiLitas Pozarevac Zabari 11:39
Trans Jug Despotovac Velika Plana 13:06
MobiLitas Svilajnac Zabari 14:41
MobiLitas Pozarevac Svilajnac 14:53
Trans Jug Belgrád Svilajnac 14:56
MobiLitas Pozarevac Jagodina 17:03
MobiLitas Svilajnac Zabari 18:43
Frenki Komerc Pozarevac Zabari 19:03
MobiLitas Pozarevac Zabari 19:19
MobiLitas Pozarevac Svilajnac 20:38
Trans Jug Despotovac Velika Plana 22:06
MobiLitas Pozarevac Zabari 06:09
MobiLitas Belgrád Velika Plana 06:53
MobiLitas Svilajnac Zabari 07:16
MobiLitas Svilajnac Zabari 07:24
MobiLitas Zabari Porodin kod Zabara 07:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.