Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Lipnicki Sor (RS)

Vere Blagojević bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 21:20
Raketa AB Loznica Sabac 22:05
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 22:42
Banbus Krupanj Umka 23:52
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 03:57
Mačva Expres Újvidék Sabac 05:05
Raketa AB Belgrád Sabac 05:35
Raketa AB Belgrád Lesnica kod Loznice 06:07
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 06:10
Raketa AB Újvidék Lesnica kod Loznice 06:37
Banbus Belgrád Sabac 06:40
Raketa AB Belgrád Sabac 07:08
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 07:20
Duga Loznica Sabac 07:20
Banbus Belgrád Sabac 07:30
Mačva Expres Loznica Prnjavor kod Sapca 07:50
Lastra Belgrád Sabac 08:11
Mačva Expres Újvidék Sabac 08:36
Raketa AB Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 08:55
Raketa AB Loznica Sabac 09:10
Raketa AB Ljubovija Sabac 09:40
Banbus Belgrád Sabac 10:10
Lastra Ljubovija Sabac 10:39
Raketa AB Belgrád Sabac 11:40
Lastra Újvidék Sabac 11:43
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.