Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Milicija - Lipovica (Barajevo) (RS)

Ibarski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Belgrád Velika Mostanica 21:54
Lasta Barajevo Rusanj 21:57
Dumeco Sremcica Ostruznica 22:11
Dumeco Belgrád Ostruznica 22:15
Lasta Belgrád Rusanj 22:22
Strela Obrenovac Sremcica Mislodin 22:23
Lasta Drazevac kod Obrenovca Velika Mostanica 22:27
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Mislodin 22:32
Dumeco Sremcica Ostruznica 22:38
Dumeco Belgrád Ostruznica 22:41
Dumeco Sremcica Ostruznica 23:05
Lastra Lazarevac Velika Mostanica 23:06
Dumeco Belgrád Ostruznica 23:13
Lasta Tarais (vranic) Velika Mostanica 23:27
Lasta Belgrád Rusanj 23:27
Lasta Barajevo Rusanj 23:27
Dumeco Sremcica Ostruznica 23:33
Dumeco Belgrád Ostruznica 00:05
Lastra Lazarevac Velika Mostanica 00:06
Dumeco Sremcica Ostruznica 00:08
Lasta Barajevo Rusanj 00:27
Lastra Belgrád Velika Mostanica 01:54
Dumeco Belgrád Ostruznica 04:33
Lasta Belgrád Velika Mostanica 04:49
Dumeco Sremcica Ostruznica 04:53
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.