Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Loncanik (RS)

Lončanik bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Obrenovac 14:26
Lasta Valjevo Obrenovac 14:49
Lasta Belgrád Obrenovac 15:26
Strela Ub Ub Obrenovac 15:28
Strela Ub Belgrád Obrenovac 16:22
Lasta Valjevo Obrenovac 17:38
Strela Ub Belgrád Obrenovac 17:42
Lasta Belgrád Obrenovac 17:46
Strela Ub Belgrád Obrenovac 18:27
Lasta Valjevo Obrenovac 18:34
Europa Bus Valjevo Obrenovac 18:57
Strela Ub Ub Obrenovac 18:58
Strela Ub Ub Obrenovac 19:58
Lasta Belgrád Obrenovac 20:52
Strela Ub Ub Obrenovac 21:58
Strela Ub Belgrád Obrenovac 04:42
Radojević Tours Belgrád Obrenovac 05:09
Lasta Joseva kod Uba Zvecka 05:27
Strela Ub Belgrád Obrenovac 05:27
Lasta Belgrád Obrenovac 05:39
Lasta Valjevo Obrenovac 06:04
Strela Ub Belgrád Obrenovac 06:30
Šampion M&CO Novi Banovci Stubline 06:30
Europa Bus Belgrád Obrenovac 06:32
Šampion M&CO Novi Banovci Zvecka 06:47
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.