Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Loncanik (RS)

Lončanik bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Radojević Tours Joseva kod Uba Umka 18:28
Strela Ub Belgrád Umka 18:30
Lasta Valjevo Umka 18:34
Strela Ub Ub Umka 18:58
Strela Ub Ub Umka 19:58
Golub Transport 2013 Zvecka Stubline 20:19
Lasta Belgrád Umka 20:52
Strela Ub Ub Umka 21:58
Strela Ub Belgrád Umka 04:42
Radojević Tours Belgrád Umka 05:09
Lasta Joseva kod Uba Zvecka 05:27
Strela Ub Belgrád Umka 05:27
Lasta Belgrád Umka 05:39
Lasta Valjevo Umka 06:04
Strela Ub Belgrád Obrenovac 06:30
Europa Bus Belgrád Umka 06:32
Šampion M&CO Novi Banovci Zvecka 06:47
Strela Ub Ub Umka 06:56
Strela Ub Belgrád Umka 07:12
Lasta Joseva kod Uba Zvecka 07:22
Strela Ub Ub Umka 07:58
Radojević Tours Belgrád Umka 08:22
Lasta Belgrád Umka 08:37
Strela Ub Ub Umka 08:58
Strela Ub Belgrád Umka 09:42
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.